Lustra Szczecin | Rodzaje luster
15442
page-template-default,page,page-id-15442,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

RODZAJE LUSTER

Wprowadzenie

 

 

Bezszkłowe Lustra  są przełomem w technologii produkcji luster. Dzięki lekkiej konstrukcji pozbawionej klasycznego szkła, oferują nieporównywalne bezpieczeństwo i łatwą instalację. Bezszkłowe Lustra MirrorliteTM doskonale odzwierciedlają każdy obraz: jest on jasny, czysty, pozbawiony zniekształceń i identyczny z odbiciem oferowanym przez lustra ze szkła optycznego.

Bezszkłowe Lustra  wyprodukowane są z silnie odblaskowej błony, rozciągniętej na wytrzymałej, aluminiowej ramie. Można je montować w niezliczony sposób. Są doskonałym zamiennikiem ciężkich, tradycyjnych luster wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość i mała waga. Pomyślcie tylko o możliwych zastosowaniach!

 

Lżejsze i jaśniejsze od szkła

 

Bezszkłowe Lustra  są wykonane z wytrzymałej błony o wysokiej jakości. Odbity obraz jest niesamowicie dokładny i zadziwiająco jasny w porównaniu do szklanych lub plastikowych luster.

 

Nietłukące i bezpieczne

 

Nietłukące Bezszkłowe Lustra  są bezpieczne i wytrzymują drgania oraz wibracje. Po uderzeniu nie pękają i nie rozsypują się w niebezpieczne odpadki. Mogą być użyte w miejscach, gdzie standardowe lustra szklane stanowią zagrożenie w przypadku zderzenia.

 

Łatwy montaż

 

Niska waga i odporność na stłuczenia pozwalają podwiesić Bezszkłowe Lustra  na suficie za pomocą drutów lub nylonowych lin. Aluminiowa rama może być przewiercona lub przymocowana przy użyciu dowolnych samoprzylepnych materiałów. Stwarza to niezliczone możliwości dla projektantów i architektów wnętrz!

 

Anty-Statyczne

 

Przedni panel Bezszkłowych Lustr  ma grubość zaledwie jednej tysięcznej cala. Dzięki temu nie ma on praktycznie masy i nie generuje pola elektrostatycznego. Kurz i cząsteczki nie są przyciągane do jego powierzchni. Wszelkie zabrudzenia można bardzo łatwo usunąć za pomocą delikatnej tkaniny i dowolnego domowego środka czyszczącego.

 

Wolne od kondensacji pary wodnej

 

Dzięki temu, że przedni panel ma tak niską masę, a powietrze za panelem dochodzi poprzez piankowy rdzeń, na powierzchni Bezszkłowego Lustra  nie dochodzi do kondensacji pary wodnej w pomieszczeniach takich jak łazienki, www.infoverse.pl info@infoverse.pl tel. 660487951
baseny, kuchnie i inne mokre lub wilgotne miejsca.

 

Bariera dźwiękowa i izolacja cieplna

 

Rdzeń MirrorliteTM wykonany jest z sztywnej pianki, co znacznie redukuje przenikanie dźwięku i wibracji.
Zapewnia również efektywną izolację cieplną. Jeżeli ważna jest oszczędności energii, szczególnie w klimatyzowanych pomieszczeniach, warto rozważyć zlety Bezszkłowych Luster MirrorliteTM.

 

Konstrukcja Bezszkłowego Lustra 

 

Bezszkłowe lustro  składa się z rdzenia wykonanego ze sztywnej pianki, oprawionego w aluminiową ramę. Na tak skonstruowanej podstawie rozciągnięta jest metalizowana błona poliestrowa, tworząca lustrzaną warstwę.
Pomiędzy błoną a rdzeniem pozostawione jest 3mm wolnej przestrzeni. Pozwala to na swobodne ugięcia błony pod wpływem uderzeń.
LUSTRA BEZSZKŁOWE – WSPÓŁCZYNNIK ODBICIA OBRAZU
Odbicie przy projekcjach obrazu: 94%
Odbicie przy standardowym użyciu: 85-86%
Brak zniekształceń w porównaniu do szklanych luster
Każde Bezszkłowe Lustro jest całościową konstrukcją i musi być wykonane w fabryce zgodnie z wymaganymi rozmiarami.
 
Cechy fizyczne
Waga około 10,76 kg /m2
Tolerancja długości i szerokości wynosi +/- 3,2mm.

Dodatkowe informacje

 

    Dostępne wykończenia powierzchni:
  • standardowa srebrna
  • pół-posrebrzana dla specjalnych zastosowań
  • limitowana paleta standardowych kolorów

 

 

Zewnętrzne zastosowanie jest niewskazane, lecz możliwe przez krótki okres czasu, np. jako wystawa lub reklama. Niezbędne może być dodatkowe zabezpieczenie. Bezszkłowe Lustra MirrorliteTM częściowo absorbują fale dźwiękowe. Im wyższa częstotliwość, tym lepsza absorpcja. Niemniej jednak, nie odbijają dźwięków w takim stopniu jak szkło czy metal. Rdzeń Bezszkłowych Luster MirrorliteTM stanowi doskonałą izolację cieplną. Bezszkłowe Lustra MirrorliteTM są bardzo wytrzymałe i odporne na wgniecenia. Jeżeli jednak bardzo silne uderzenie wgniecie powierzchnię, można przywrócić jej sprężystość przy użyciu opalarki. Ostre narzędzia mogą przeciąć powierzchnię, ale przecięcie nie będzie się pogłębiać.